Doručenie zdarma z adresy 10,99 €
Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor
MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor

MILL PA2000WIFI3 oceľový konvektor

  • Škandinávsky domáci komfort! Zníženie spotreby energie prispôsobením teploty vašim každodenným činnostiam pomocou ohrievačov Mill!
Veľkosť
256,92 €
hrubý / szt.
Bežná cena / szt.
z
14 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Odložené platby. Kúpiť teraz, zaplatiť do 30 dní, ak sa nevráti
Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr - 4 kroky
Pri výbere spôsobu platby vyberte možnosť PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo zaplatí váš účet v obchode.
Na webovej stránke PayPo skontrolujte svoje údaje a zadajte svoj pesel.
Po prijatí nákupu sa rozhodnite, čo vám vyhovuje a čo nie. Môžete vrátiť časť alebo celú objednávku - v takom prípade sa zníži aj suma splatná spoločnosti PayPo.
PayPo zaplatíte za svoje nákupy do 30 dní od nákupu bez dodatočných nákladov. Ak chcete, môžete si platbu rozložiť na splátky.
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Uvedené údaje sa nepoužívajú na zasielanie informačných bulletinov ani inej reklamy. Aktiváciou oznámenia súhlasíte len s tým, že vám môžeme jednorazovo zasielať informácie o opätovnej dostupnosti tohto výrobku.

Popis produktu Vykurovací panel z mlynskej ocele 2000 Watt s WiFi modulom biely PA2000WIFI3

V spolupráci s dizajnérskym štúdiom Eker sme vynovili pomerne vizuálne nudný výrobok - oceľový panelový radiátor. Výsledok je jednoducho ohromujúci. Zaoblené hrany výrobku v kombinácii s mierne zakrivenou prednou časťou z neho urobili dizajnovú ikonu v oblasti vykurovania. Vynikajúci dizajn Mill Steel sa rýchlo stal obľúbeným vykurovacím produktom mnohých interiérových dizajnérov a architektov.aby sme ľuďom umožnili skutočne pohodlný život, ponúkame teraz plne integrované panelové radiátory s funkciou Wi-Fi, kde je možné radiátory ovládať stlačením tlačidla v aplikácii Millheat.s ohrievačmi Mill WiFi môžete jednoducho ovládať svoje ohrievače zo smartfónu, čím si zabezpečíte príjemnú teplotu kedykoľvek bez plytvania elektrickou energiou. V aplikácii Millheat môžete naprogramovať teplotu tak, aby sa automaticky prispôsobovala vašim každodenným činnostiam, čím sa zabezpečí každodenný komfort a ušetrí sa vaša peňaženka a životné prostredie od zbytočných výdavkov a spotreby elektrickej energie. Pomocou aplikácie Millheat môžete ovládať niekoľko domov a ľubovoľný počet vykurovacích telies, nech ste kdekoľvek na svete. Vďaka tomu sa vždy vrátite do útulného a príjemne vyhriateho domova alebo chaty.aplikácia je bezplatná a nie sú v nej žiadne skryté náklady.tento model vykuruje väčšinu miestností v domácnosti a kancelárii. Vďaka izolácii IPX4 je možné ohrievač používať aj vo vlhkejších priestoroch, ako sú kúpeľne, chodby alebo garáže. Odporúčame pre izby s rozlohou od 18 do 26 metrov štvorcových.
Presná regulácia teploty

Vďaka presnému elektronickému termostatu má každý ohrievač Mill schopnosť regulovať teplotu.

 

Funkcia "Otvoriť okno"
Keď snímač zaznamená náhly pokles teploty v miestnosti, napr. pri vetraní, vykurovacie zariadenie sa automaticky vypne, aby sa šetrila energia v domácnosti. Po 15 minútach sa opäť zapne.
Vhodné na použitie vo vlhkých oblastiach

Ohrievač má izoláciu IPX4 a možno ho používať vo vlhkých priestoroch, ako je kúpeľňa (zóna2), chodba alebo garáž.

TICHÁ PREVÁDZKA

Ohrievač zaručuje tichú prevádzku.

Ovládanie ohrievačov MILL pomocou modulu WiFi
Aplikácia Millheat vám dáva slobodu ovládať vaše vykurovacie zariadenia z ktoréhokoľvek miesta na svete jediným stlačením tlačidla. Stačí zadať plán vykurovania do aplikácie Millheat a tá automaticky nastaví teplotu tak, aby vám vyhovovala, čím vám uľahčí a spríjemní život. Aplikácia je štruktúrovaná tak, že ovláda každý nainštalovaný radiátor MILL pripojený v dome a v konkrétnej miestnosti (pričom miestnosť môže pozostávať z jedného alebo viacerých radiátorov) alebo ako nezávislé radiátory, ktoré možno presúvať medzi rôznymi miestnosťami.
Cenníková cena
256,92 €/1szt.
Značka
Symbol
MILL_PA2000WIFI3
Kód výrobcu
7090019823571
Značka
Mlyn
Výška
47,5
Šírka
14
Dĺžka
111,5
Weight_netto
6,9
Hrubá hmotnosť
9,2
Séria
Oceľ
Katalógové číslo
PA2000WIFI3
Napájanie
2000
Maximálna plocha povrchu
26
EAN kód
7090019823571
Regulácia teploty
Kvapalina
Dĺžka prívodného kábla
100
Izolácia ip
IPX4
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
pixel