Doručenie zdarma z adresy 10,99 €
Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer

Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer

Veľkosť
79,12 €
hrubý / szt.
Bežná cena / szt.
z
14 dni na jednoduchý návrat
Zistite, v ktorom obchode si môžete tovar prezerať a nakupovať
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer
Netatmo Dažďomer NRG01-WW Dažďomer Dažďomer
Bezpečné nakupovanie
Odložené platby. Kúpiť teraz, zaplatiť do 30 dní, ak sa nevráti
Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr - 4 kroky
Pri výbere spôsobu platby vyberte možnosť PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo zaplatí váš účet v obchode.
Na webovej stránke PayPo skontrolujte svoje údaje a zadajte svoj pesel.
Po prijatí nákupu sa rozhodnite, čo vám vyhovuje a čo nie. Môžete vrátiť časť alebo celú objednávku - v takom prípade sa zníži aj suma splatná spoločnosti PayPo.
PayPo zaplatíte za svoje nákupy do 30 dní od nákupu bez dodatočných nákladov. Ak chcete, môžete si platbu rozložiť na splátky.
Bezplatné doručenie do balíkomatuViac informácií
Smile - dodávky z internetových obchodov na objednávky od €10.99 sú bezplatné.
Kúpite a dostanete doručenie zadarmo!
dodávky z online obchodov na adrese objednávka na €10.99 sú bezplatné.
Bezplatné doručenie zahŕňa doručenie do balíkomatu
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Uvedené údaje sa nepoužívajú na zasielanie informačných bulletinov ani inej reklamy. Aktiváciou oznámenia súhlasíte len s tým, že vám môžeme jednorazovo zasielať informácie o opätovnej dostupnosti tohto výrobku.

Modulárna meteorologická stanica Netatmo

Zoznámte sa s úžasne funkčnou meteorologickou stanicou od spoločnosti Netatmo. Vzhľadom na to, že zariadenie pozostáva z niekoľkých modulov (predávajú sa samostatne), môžete sa sami rozhodnúť, čo skutočne potrebujete a aké informácie potrebujete. Doplňte súpravu, o ktorú máte záujem, a vytvorte si domáceho sprievodcu počasím. Vyberte si zo širokej škály senzorov merajúcich: rýchlosť vetra, kvalitu vzduchu v dome, teplotu alebo zvuk.

Táto ponuka sa týka senzora merajúceho množstvo zrážok. Netatmo Rain Gauge funguje iba v spojení s meteorologickou stanicou Netatm (predáva sa samostatne). K stanici je možné pripojiť iba jeden zrážkomer.

Pozrite si skutočný produkt. Uchopte fotografiu nižšie a presuňte ju doľava alebo doprava, aby ste otočili produkt alebo použite navigačné tlačidlá.

Dážďomer/zrážkomer

Umiestnite modul do záhrade alebo na balkóne a buďte informovaní o údajoch o zrážkach. Tento modul komunikuje priamo s meteorologickou stanicou, ktorá spolu s aplikáciou umožňuje odčítať merania. Dažďomer Netatmo vám presne povie, koľko zrážok spadlo v okolí vášho domu v milimetroch za hodinu a meranie sa zaznamenáva každých 5 minút.

Okrem toho môžete s týmto modelom získať aj kompletné údaje o zrážkach v časové údaje a tie predpovedané v blízkej budúcnosti. Vďaka takýmto komplexným informáciám bude prístroj na meranie zrážok Netatmo ideálnym poradcom, ktorý vám pomôže napríklad určiť, kedy je najlepšie polievať vašu záhradu. Údaje uložené v aplikácii vám však umožnia lepšie pochopiť klímu záhrady a plánovať zmeny.

Presné merania a rýchle informácie

The množstvo padajúceho dažďa sa meria pomocou Netatmo Rain Gauge pomocou takzvanej metódy sklápacieho vedra. Zrážky sa merajú a sčítavajú v jednotlivých obdobiach alebo v kumulatívnej forme. Rozsah merania je od 0,2 mm/h do 900 mm/h s presnosťou 1 mm/h. Dažďomer Netatmo má ľahko čitateľné rozhranie, ktoré vás upozorní na zrážky.

Bezdrôtové spojenie medzi modulom a stanicou zaručuje pohodlné používanie a jeho dosah je až 100 metrov. Tento modul je napájaný 2 batériami AAA (súčasťou balenia).

Funkčná aplikácia meteorologickej stanice

Prístup k údajom z meteorologickej stanice pomocou smartfónu , tabletu alebo počítača . Prezrite si všetky informácie a skontrolujte ich kdekoľvek chcete pomocou bezplatnej aplikácie Netatmo. Ak nemáte mobilné zariadenie, môžete k nemu pristupovať zo stolného počítača pomocou webovej aplikácie.

Meteostanica Netatmo je k dispozícii v obchodoch App Store a Google Play a poskytuje vám bezplatný prístup k vašim osobným online ovládací panel. (Kompatibilita: iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 5. generácie, zariadenia s Androidom 4.0 alebo Windows Phone 8.0 a novšími verziami.) Modul je kompatibilný aj s: Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a IFTT, vďaka čomu je rovnomerný jednoduchšie získať informácie o počasí.

Cenníková cena
74,51 €/1szt.
Značka
Symbol
NETATMO_NRG01-WW
Kód výrobcu
3700730500210
Kód výrobcu
NRG01-WW
Dodávané príslušenstvo
2 batérie AAA
Hĺbka
13 cm
Šírka
13 cm
Výška
11 cm
Farba
czarny
Ďalšie informácie
Indikátor zrážok
Pre meteostanicu Netatmo (predáva sa samostatne)
Dosah 100 m
Prietokomer
Rozsah merania 0,2 - 900 mm/h (s presnosťou 1 mm/h)
Zasilanie
Batéria AAA x2
Bezdrôtové pripojenie
Wi-Fi
Meranie zrážok
Áno
Typ zariadenia
Merač dažďa
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
pixel