Doručenie zdarma z adresy 10,99 €
Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Náš bestseller

Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge

Veľkosť
109,89 €
hrubý / szt.
Bežná cena / szt.
z
14 dni na jednoduchý návrat
Zistite, v ktorom obchode si môžete tovar prezerať a nakupovať
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Aplikácia Netatmo Wind Gauge Anemometer Wind Gauge
Bezpečné nakupovanie
Odložené platby. Kúpiť teraz, zaplatiť do 30 dní, ak sa nevráti
Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr - 4 kroky
Pri výbere spôsobu platby vyberte možnosť PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo zaplatí váš účet v obchode.
Na webovej stránke PayPo skontrolujte svoje údaje a zadajte svoj pesel.
Po prijatí nákupu sa rozhodnite, čo vám vyhovuje a čo nie. Môžete vrátiť časť alebo celú objednávku - v takom prípade sa zníži aj suma splatná spoločnosti PayPo.
PayPo zaplatíte za svoje nákupy do 30 dní od nákupu bez dodatočných nákladov. Ak chcete, môžete si platbu rozložiť na splátky.
Bezplatné doručenie do balíkomatuViac informácií
Smile - dodávky z internetových obchodov na objednávky od €10.99 sú bezplatné.
Kúpite a dostanete doručenie zadarmo!
dodávky z online obchodov na adrese objednávka na €10.99 sú bezplatné.
Bezplatné doručenie zahŕňa doručenie do balíkomatu
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Uvedené údaje sa nepoužívajú na zasielanie informačných bulletinov ani inej reklamy. Aktiváciou oznámenia súhlasíte len s tým, že vám môžeme jednorazovo zasielať informácie o opätovnej dostupnosti tohto výrobku.

Modulárna meteorologická stanica Netatmo

Preskúmajte neuveriteľne funkčnú meteorologickú stanicu od spoločnosti Netatmo. Vzhľadom na to, že sa zariadenie skladá z niekoľkých modulov (kupujú sa samostatne), môžete sa sami rozhodnúť, čo skutočne potrebujete a aké informácie potrebujete. Doplňte súpravu, o ktorú máte záujem, a vytvorte si vlastného domáceho sprievodcu počasím. Vyberte si zo širokej škály senzorov merajúcich: množstvo zrážok, rýchlosť vetra, kvalitu vzduchu v dome, teplotu alebo zvuk.

Táto ponuka sa týka senzora merajúceho rýchlosť a smer vetra. Netatmo Wind Gauge funguje iba v spojení s meteorologickou stanicou Netatm (predáva sa samostatne). K stanici môžete pripojiť iba jeden modul na meranie vetra.

Snímač Netatmo Wind Gauge Senzor

Pridajte možnosť merať rýchlosť a smer vetra do svojho počasia Netatmo stanica. Wind Gauge od Netatmo nemá žiadne pohyblivé časti a využíva najnovšiu ultrazvukovú technológiu. Vďaka tomu nevyžaduje údržbu a poskytuje veľmi presné merania, obzvlášť spoľahlivé v prípade silného nárazového vetra. Netatmo Wind Gauge meria rýchlosť a smer vetra s presnosťou profesionálnych meracích prístrojov.

Tento modul sa vyznačuje elegantným, minimalistickým vzhľadom a vysoko odolným plášťom, ktorý je odolný voči UV žiareniu, vode a iným nepriaznivým vplyvom. poveternostné podmienky. Toto zariadenie sa pripája k meteostanici bezdrôtovo a dosah pripojenia je až 100 m od hlavného modulu Netatmo. Wind Gauge je napájaný štyrmi AA batériami a môže fungovať až 2 roky na jednej sade.

Presné merania a rýchle informácie

NWA01-WW je anemometer od spoločnosti Netatmo, ktorý vám umožňuje merať rýchlosť a smer vetra. Indikátor vetra je vybavený štyrmi ultrazvukovými prevodníkmi, ktoré vysielajú nepretržité signály. Veterný merač používa rôzne variácie signálu na spoľahlivé a presné meranie. Netatmo Wind Gauge je prvý anemometer na svete určený pre mobilné zariadenia využívajúci tento typ technológie, vďaka čomu poskytuje oveľa väčšiu presnosť ako štandardné anemometre so senzormi vo forme 3 pohárikov.

Navyše toto zariadenie umožňuje môžete nakonfigurovať, ako chcete byť varovaní, ak vietor dosiahne určitú rýchlosť. Rozsah merania rýchlosti vetra je od 0 do 50 m/s (180 km/h, 112 mph) a jeho presnosť je 0,5 m/s (1,8 km/h, 1 mph), pričom smer sa určuje s presnosťou 5 °. Okrem toho môžete tiež získať presnejšie informácie pomocou aplikácie Weather Station.

Praktická podpora aplikácií a hlasového asistenta

Prístup k údajom z meteorologickej stanice pomocou smartfón, tablet alebo počítač. Zobrazte a skontrolujte si všetky informácie kdekoľvek chcete s bezplatnou aplikáciou Netatmo. Ak nemáte mobilné zariadenie, môžete k nemu pristupovať zo stolného počítača pomocou webovej aplikácie.

Meteostanica Netatmo je k dispozícii v obchodoch App Store a Google Play a poskytuje vám bezplatný prístup k vašim osobným online ovládací panel. (Kompatibilita: iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 5. generácie, zariadenia s Androidom 4.0 alebo Windows Phone 8.0 a novšími verziami.) Modul je kompatibilný aj s: Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a IFTT, vďaka čomu budete získajte informácie o počasí ešte jednoduchšie.

Cenníková cena
109,67 €/1szt.
Značka
Symbol
NETATMO_NWA01-WW
Kód výrobcu
3700730500227
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
pixel