Doručenie zdarma z adresy 10,99 €
Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro
Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro

Masážna pištoľ Hyperice Hypervolt 2 Pro

Veľkosť
382,18 €
hrubý / szt.
Bežná cena / szt.
z
14 dni na jednoduchý návrat
Tento produkt nie je k dispozícii v stacionárnom obchode
Bezpečné nakupovanie
Odložené platby. Kúpiť teraz, zaplatiť do 30 dní, ak sa nevráti
Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr - 4 kroky
Pri výbere spôsobu platby vyberte možnosť PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo zaplatí váš účet v obchode.
Na webovej stránke PayPo skontrolujte svoje údaje a zadajte svoj pesel.
Po prijatí nákupu sa rozhodnite, čo vám vyhovuje a čo nie. Môžete vrátiť časť alebo celú objednávku - v takom prípade sa zníži aj suma splatná spoločnosti PayPo.
PayPo zaplatíte za svoje nákupy do 30 dní od nákupu bez dodatočných nákladov. Ak chcete, môžete si platbu rozložiť na splátky.
Bezplatné doručenie do balíkomatuViac informácií
Smile - dodávky z internetových obchodov na objednávky od €10.99 sú bezplatné.
Kúpite a dostanete doručenie zadarmo!
dodávky z online obchodov na adrese objednávka na €10.99 sú bezplatné.
Bezplatné doručenie zahŕňa doručenie do balíkomatu
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Uvedené údaje sa nepoužívajú na zasielanie informačných bulletinov ani inej reklamy. Aktiváciou oznámenia súhlasíte len s tým, že vám môžeme jednorazovo zasielať informácie o opätovnej dostupnosti tohto výrobku.

Hyperice Hypervolt 2 Pro Masážna masážna pištoľ

Masážny prístroj pre profesionálov

HYPERVOLT 2 PRO je multifunkčný ručný masážny prístroj , ktorý ponúkaaž 3 hodiny výdrže batérie na jedno nabitiea 5 úrovní intenzity masáže. Dá sa použiť na spevnenie svalov, relax a uvoľnenie.

Teraz je HYPERVOLT 2 PROešte pohodlnejší a praktickejší. Používajte ho po tréningu na rýchlejšiu regeneráciu svalov. Masážny prístroj jerukay a ľahko sa prenáša, takže si ho môžete vziať so sebou, kamkoľvek ho potrebujete.< /p>

Tichá a pohodlná masáž

HYPERVOLT 2 PRO je inovatívny masér, ktorý vám umožňuje vybrať si zpiatich rýchlostných stupňov a má tiež indikátor tlakového výkonu.

Vďaka svojej všestrannosti je prístroj ideálny pre domácnosťa vprofesionálnych fyzioterapeutických kanceláriách strong> alebo športových kluboch. strong>

Masér sa veľmi ľahko používa, vďaka čomu je ideálny pre amatérov aj profesionálov.

Nariadenie ako nikdy predtým< /h1>

S piatimi dostupnými úrovňami rýchlosti vibrácií vám HYPERVOLT 2 PRO umožňuje ešte presnejšie prispôsobiť masáž potrebám vášho tela.

Bez ohľadu na to, či potrebujete svaly po tréningu zahriať alebo zregenerovať, môžete si zvoliť vhodnú rýchlosť podľa stavu vášho tela. Navyše, vďaka vstavanému indikátoru sily tlaku si môžete byť istí, že masáž je primerane intenzívna.

HYPERVOLT 2 PRO je profesionálny masážny nástroj, ktorý vám pomôže postarať sa o kondíciu vašich svalov a zlepšiť ich pohyblivosť bez ohľadu na šport. disciplína, ktorú praktizujete. .

< div class="item item-12">

Jednoduché použitie

Nový model tohto produktu je vybavený inovatívny spôsob ovládania.

Namiesto tradičného tlačidla umiestneného na zadnom paneli nastavujete intenzitu vibrácií otáčaním gombíka. Ide o mimoriadnepohodlné riešenie, vďaka ktorému je používanie zariadenia jednoduchšie a efektívnejšie.

Vďaka nej si ešte jednoduchšie prispôsobíte silu masáže svojim individuálnym potrebám.

Najdôležitejšie výhody masážneho prístroja

✔️Sada 5 vymeniteľných hrotov - každá hlavica má jedinečný tvar, veľkosť a stupeň tvrdosti. Vďaka tomu môžete typ masáže prispôsobiť svojmu typu a stavu svalov, na ktorých chcete pracovať.

✔️5 úrovní nastavenia rýchlosti vibrácií – masér sa ľahko prispôsobí vašim potrebám bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo začiatočník. Terapiu môžete prispôsobiť svojim individuálnym skúsenostiam, aby ste minimalizovali nepohodlie počas masáže.

✔️Technológia Quiet-Glide™ – bezuhlíkový motor bol špeciálne navrhnutý tak, aby zaistil veľmi tichú prevádzku. Vďaka tomu si môžete užívať dlhé a časté používanie maséra bez akéhokoľvek hluku, ktorý by mohol rušiť vás alebo vaše okolie. Teraz môžete počas masáže počúvať svoju obľúbenú hudbu, sledovať televízny program alebo sa rozprávať so svojimi blízkymi.

✔️Indikátor tlaku – zobrazuje silu, akou masážny hrot tlačí na telo. Vďaka tomu môžete terapiu presne prispôsobiť odporúčaniam vášho fyzioterapeuta alebo lekára, aby ste čo najlepšie optimalizovali účinky terapie.

Čo inak vyniká Hypervolta 2 Pro?

✔️Dlhý prevádzkový čas – HYPERVOLT 2 Pro využíva efektívnu lítium-iónovú batériu, ktorá poskytuje až 3 hodiny prevádzky zariadenia na jedno nabitie (v závislosti od nastavení ). Vďaka tomu je možné masér použiť viackrát na jedno nabitie, čo je výhodné najmä pre športové tímy a kluby.

✔️Indikátor úrovne nabitia - masér je vybavený indikátorom, ktorý informuje o úrovni nabitia batérie. Vďaka tomu sa vyhnete situácii, kedy sa vám prístroj vybije počas dôležitého tréningu či zápasu.

✔️Kompatibilita s aplikáciou HYPERICE APP - HYPERVOLT 2 Pro je možné prepojiť s aplikáciou HYPERICE APP, ktorá vám umožní sledovať váš športový pokrok a využite rady skúsených trénerov a fyzioterapeutov.

< section class="section" >

Vrátane rôznych hláv

✔️Vankúš< /strong> - tento tip bol vytvorený pre citlivé oblasti tela. Jeho jemná štruktúra poskytuje jemnú povrchovú masáž, ktorá pomôže uvoľniť napäté svaly. Určený na prípravu na intenzívnejšiu masáž alebo ako tip na končatiny.

✔️Disk - tento hrot je ideálny na masírovanie väčších plôch tela, napr. ako chrbát alebo stehná. Vďaka svojej tvrdosti poskytuje hĺbkovú a intenzívnu masáž svalov. Dá sa použiť na terapiu dlhých svalov, ako aj na uvoľnenie fascií.

✔️Plochý - tento hrot má valcový tvar a je ideálny na masírovanie svaly nôh a lýtka. Jeho stredná tvrdosť zaisťuje optimálne svalové napätie, čo pomáha pri regenerácii a predchádza zraneniam. Dá sa použiť pred aj po tréningu na zníženie bolesti svalov.

✔️Bullet - tento hrot je určený na presnú masáž spúšťacích bodov. Jeho tvar a tvrdosť vám umožní zamerať sa na konkrétne body napätia a uvoľniť ich. Použitie tohto tipu pomôže znížiť bolesť a zlepšiť pohyblivosť svalov.

✔️Vidlice – tento tip je ideálny na masáž chrbtových a šijových svalov. Jeho tvrdosť zaisťuje efektívne uvoľnenie svalového napätia a zlepšenie ohybnosti svalov.Je možné ho použiť na masáž hlbokých tkanív a na zníženie bolesti v oblasti krku a ramien.

< /section> < section class="section">

Aplikácia Hyperice pomáha nielen pri masáži

✔️Dostanete tréningové odporúčania prispôsobené vašej aktivite, vďaka čomu bude váš tréning ešte efektívnejší.

✔️Vďaka príručke na správnu rozcvičku a regeneráciu, vytvorenej na základe tipov tých najlepších trénerov a fyzioterapeutov, savyhnete zraneniam a urýchlite regeneráciu po tréningu.< /strong>

✔️Aplikácia vám umožňujesledovať váš športový pokrok, čo vám umožní sledovať vaše úspechy a motivovať sa k ďalšej práci.

✔️Masér prepojíte s aplikáciou cez Bluetooth, čo umožní ešte lepšiu kontrolu nad vašim tréningom a regeneráciou.

< /div>

Zahrnuté

  • Zariadenie Hypervolt 2 PRO
  • nabíjačka so zástrčkou vhodná pre krajiny EÚ
  • 5 vymeniteľných hláv
  • box pre hlavy.
< section class="text-item">

Špecifikácia

  • hmotnosť: približne 1,18 kg
  • rozmery: 20,5 x 6,5 x 26, 5 cm
  • 90W bezuhlíkový motor
  • 5 vymeniteľných masážnych hláv.
< section class="image-item">
Cenníková cena
406,37 €/1szt.
Značka
Symbol
HYPERVOLT 2 PRO
Kód výrobcu
810050281157
Kód výrobcu
54200-006-00
Hrubá hmotnosť
2,65
Weight_netto
1,18
Výška
22,23
Šírka
31,12
Dĺžka
11,75
Značka
Hyperice
Model
Hypervolt 2 Pro
Stav
Nový
Rodzaj
manuál
Dominantná farba
čierna
Napájanie
90
Zasilanie
batériové napájanie
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
pixel