Doručenie zdarma z adresy 10,99 €
Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle

Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle

Veľkosť
11,87 €
hrubý / szt.
Bežná cena / szt.
z
14 dni na jednoduchý návrat
Zistite, v ktorom obchode si môžete tovar prezerať a nakupovať
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Wicked Mega Spin Uranus mega yo yo yo Transaxle
Bezpečné nakupovanie
Odložené platby. Kúpiť teraz, zaplatiť do 30 dní, ak sa nevráti
Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr - 4 kroky
Pri výbere spôsobu platby vyberte možnosť PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo zaplatí váš účet v obchode.
Na webovej stránke PayPo skontrolujte svoje údaje a zadajte svoj pesel.
Po prijatí nákupu sa rozhodnite, čo vám vyhovuje a čo nie. Môžete vrátiť časť alebo celú objednávku - v takom prípade sa zníži aj suma splatná spoločnosti PayPo.
PayPo zaplatíte za svoje nákupy do 30 dní od nákupu bez dodatočných nákladov. Ak chcete, môžete si platbu rozložiť na splátky.
Bezplatné doručenie do balíkomatuViac informácií
Smile - dodávky z internetových obchodov na objednávky od €10.99 sú bezplatné.
Kúpite a dostanete doručenie zadarmo!
dodávky z online obchodov na adrese objednávka na €10.99 sú bezplatné.
Bezplatné doručenie zahŕňa doručenie do balíkomatu
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Uvedené údaje sa nepoužívajú na zasielanie informačných bulletinov ani inej reklamy. Aktiváciou oznámenia súhlasíte len s tým, že vám môžeme jednorazovo zasielať informácie o opätovnej dostupnosti tohto výrobku.

Predstavujeme Wicked Mega Spin Uranus !!!

Najfajnovejšia séria jo-jo na svete! Vytvorili sme štyri elegantné modely pre rôzne štýly hry! Urán vás poteší! Možno máte chuť na jojo s technológiou automatického návratu? Bez obáv, chyťte Gravity! Alebo možno posuniete svoje zručnosti na vyššiu úroveň? Vyskúšajte model Saturn s mimoriadne dlhou rotujúcou osou s guľôčkovými ložiskami a LED svetlami meniacimi farbu... v okamihu budete hrať jojo ako profesionál.

Urán, Gravitácia a Saturn k dispozícii na našich ďalších aukciách!

Prezentácia - https://youtu.be/eqegbto3Fcc

Mega Spin Uranus je ideálny na zdokonaľovanie vašich zručností a posúvanie vašich trikov na vyššiu úroveň, má super hladkú oceľovo-plastovú os na dlhšie točenie. Klasický tvar motýľa uľahčuje nácvik trikov so šnúrou a navyše sme pribalili praktickú náhradnú šnúru pre prípad, že by sa pretrhla!

â

  • Kovovo-plastová konštrukcia prevodovky zabezpečuje dlhšie a plynulejšie otáčanie
  • Tvar motýľa so širokou štrbinou, ideálny na triky s povrázkom
  • Náhradný kábel v každom balení!

Sme zlí... svetový líder v oblasti aktívnych športových hračiek a zručností so sídlom v Spojenom kráľovstve a celosvetovým predajom už viac ako 20 rokov. Vytvárame originálne, inovatívne hračky a naše kúzlo Wicked vkladáme do nadčasových klasík.

â

INOVÁCIE. Od nášho vzniku v roku 2000 sme preukázali talent uvádzať na trh rok čo rok nové, originálne a inšpirujúce produkty. Našou misiou je vyrábať hračky najvyššej kvality, ktoré odolávajú skúške času, a to ako inovátorov hračkárskej mánie, tak aj trvalej klasiky.

â

Sme hrdí na to, že náš široký sortiment výložníkov sa vyrába priamo v Spojenom kráľovstve. Neustále vytvárame inovatívne produkty, ktoré prekvapujú a tešia stále rastúci počet našich verných fanúšikov a priaznivcov.

AMBITION. Najväčší svetový výrobca opakovaných bumerangov, ktorý sa rýchlo stáva poprednou svetovou hračkárskou spoločnosťou. Naše výrobky Wicked sa predávajú v širokej škále maloobchodných predajní: od hračkárstiev a obchodných domov až po veľké siete supermarketov, od obchodov s darčekmi až po internet a televíziu. Náš svetoznámy sortiment Wicked Booma je vystavený v najlepších londýnskych obchodoch a turistických atrakciách a každoročne priťahuje pozornosť miliónov návštevníkov.

â

Ambiciózne je slabé slovo. Nebudeme odpočívať, kým naše výrobky nebudú v každom obchode, domácnosti, na pláži, v parku a kancelárii na celom svete.

ORIGINALITA. Nesledujeme trendy na trhu, ale vytvárame ich. Môžeme sa pochváliť odbornými znalosťami v oblasti PR, ktoré spochybňujú zaužívané zvyklosti; vieme, ako upútať pozornosť, ako premeniť hračky na témy na rozhovor a ako dostať slovo Wicked do povedomia všetkých. Našim produktom naozaj veríme a chceme, aby si ich každý mohol vychutnať tak ako my.

Cenníková cena
9,89 €/1szt.
Značka
Symbol
WKURA
Kód výrobcu
5060170943786
EAN (GTIN)
5060170943786
Weight_netto
0,052
Hrubá hmotnosť
0,082
Šírka
9,5
Dĺžka
4,5
Výška
13,5
Kód výrobcu
001
Značka
inna
Wicked
Stav
Nový
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
pixel