Doručenie zdarma z adresy 10,99 €
Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové

Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové

Kolor dominujący
Veľkosť
164,62 €
hrubý / szt.
Bežná cena / szt.
z
14 dni na jednoduchý návrat
Zistite, v ktorom obchode si môžete tovar prezerať a nakupovať
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Platformové pedále PEMBREE D2A - oranžové
Kolor dominujący:Pomarańczowy
Bezpečné nakupovanie
Odložené platby. Kúpiť teraz, zaplatiť do 30 dní, ak sa nevráti
Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr - 4 kroky
Pri výbere spôsobu platby vyberte možnosť PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo zaplatí váš účet v obchode.
Na webovej stránke PayPo skontrolujte svoje údaje a zadajte svoj pesel.
Po prijatí nákupu sa rozhodnite, čo vám vyhovuje a čo nie. Môžete vrátiť časť alebo celú objednávku - v takom prípade sa zníži aj suma splatná spoločnosti PayPo.
PayPo zaplatíte za svoje nákupy do 30 dní od nákupu bez dodatočných nákladov. Ak chcete, môžete si platbu rozložiť na splátky.
Bezplatné doručenie do balíkomatuViac informácií
Smile - dodávky z internetových obchodov na objednávky od €10.99 sú bezplatné.
Kúpite a dostanete doručenie zadarmo!
dodávky z online obchodov na adrese objednávka na €10.99 sú bezplatné.
Bezplatné doručenie zahŕňa doručenie do balíkomatu
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Uvedené údaje sa nepoužívajú na zasielanie informačných bulletinov ani inej reklamy. Aktiváciou oznámenia súhlasíte len s tým, že vám môžeme jednorazovo zasielať informácie o opätovnej dostupnosti tohto výrobku.

PEMBREE platformové pedále D2A.

PEMBREE bol uvedený na trh s plochým pedálom R1V, ktorý bol pomenovaný po malej dedinke Rivington na West Pennine Moors. Rivington hostil v roku 2002 súťaž Commonwealth Games MTB a je známy svojou vežou, ktorú je možné vidieť na obzore na míle ďaleko. V nadmorskej výške viac ako 350 m nad morom ponúka skvelé MTB trate a nádherný výhľad.

Po úspechu R1V PEMBREE uvoľnil plochý pedál D2A. D2A bol navrhnutý tak, aby bol dokonalým plochým pretekárskym pedálom. Dokonalá rovnováha medzi priľnavosťou, silou a hmotnosťou. Navrhnuté a vyrobené spoločnosťou PEMBREE vo Veľkej Británii podľa najprísnejších environmentálnych noriem.

< section class="text-item">

PEMBREE , od prvých nápadov, ktoré som mal o značke a produkte, vždy išlo o to, aby bol svet lepším miestom. Dlho a usilovne som premýšľal, ako to urobiť a ako spojiť toto poslanie s mojou láskou ku všetkému, čo sa týka cyklistiky, ako aj s mojou vášňou objavovať, vďaka čomu veci fungujú.

Potom som sa rozhodol, že nie. Nechcem len vyrábať komponenty, ale chcem byť súčasťou meniaceho sa životného štýlu – uľahčovať cyklistom na horských bicykloch, aby boli udržateľní, ale zároveň spochybňovať status quo odvetvia horských bicyklov v nádeji, že si osvoja aj udržateľné a ekologické priateľská výroba.

PEMBREE bol vytvorený s 2 cieľmi; po prvé, navrhnúť a vyrobiť odolné komponenty pre horské bicykle s úžasnými dizajnovými prvkami a po druhé, vyzvať odvetvie horskej cyklistiky k udržateľnejšiemu a etickejšiemu prístupu.

V čom sa PEMBREE líši od konkurencie?

Môžem hrdo povedať, že komponenty PEMBREE sú ručne vyrábané a celé vyrobené v Anglicku. Všetky komponenty, od hliníka po ložiská, pochádzajú z udržateľných zdrojov a sú ľahko recyklovateľné.

Toto bol pre mňa mimoriadne dôležitý bod počas procesu vývoja tohto nového podniku – byť eticky transparentný, udržateľný a zodpovedný. Vďaka nášmu partnerstvu s TEMWA fungujeme s trvalo udržateľnou uhlíkovou stopou a cyklisti môžu tiež prispieť k tomu, aby bola planéta o niečo zelenšia. Takže ak by som mal vymenovať tri veci, ktoré nás odlišujú od konkurencie, boli by to: lokálna výroba, neutrálna produkcia uhlíka a robenie, čo môžeme, aby sme pomohli klíme.

PEMBREE D2A bol navrhnutý ako dokonalý plochý pretekársky pedál. Dokonalá rovnováha medzi priľnavosťou, silou a hmotnosťou. Navrhnuté a vyrobené spoločnosťou PEMBREE vo Veľkej Británii podľa najprísnejších environmentálnych noriem.

Jazdci D2A ťažia z bezkonkurenčnej trakcie vďaka trakčným kolíkom navrhnutým a vyrobeným spoločnosťou PEMBREE, pevnosti vretena z nehrdzavejúcej ocele a vysokokvalitným ložiskám. Ako vždy u PEMBREE, pedál D2A je úplne uhlíkovo neutrálny.

Špecifikácia:

Vreteno: nehrdzavejúca oceľ

Telo pedálu : hliník

Tražné kolíky: nehrdzavejúca oceľ

Uzáver: hliník

< strong>Vnútorné ložiská: IGUS JSM

Vonkajšie ložiská: Utesnené guľôčkové ložiská

Čapy: 10 trakčných kolíkov na stranu

Rozmery tela: 100 mm x 110 mm x 15 mm (v strede)

Hmotnosť: 446 g

Venované: TRI-TEST® GR pre freeride a zjazdové bicykle

Značka
Symbol
PEM-D2A-O
Kód výrobcu
5060859540022
Stav
Nový
Stav balenia
originál
Kód výrobcu
PEM-D2A-O
Značka
Pembree
Model
D2A
Dominantná farba
Oranžová
Venované
cross-country
špina
zjazd z kopca
enduro
horská cyklistika
Hmotnosť
446
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme a uverejníme najzaujímavejšie otázky a odpovede pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
pixel